Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Aralık Cumartesi günü Urfa’ya geleceği kesinleşti.

Erdoğan’ın Urfa programı  Ak Parti teşkilatları ve kamu kurumlarını alarma geçirmiş durumda.

Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı bugün (30 Kasım) düzenlediği basın toplantısında, vatandaşları 3 Aralık Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Abide kavşağı yakınlarında yapılacak toplu açılış programına davet etti.

Kırıkçı, şunları kaydetti:

“3 Aralık Cumartesi günü Şanlıurfa’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı hakkında bilgilendirme yapmak istedik. 2019 yılından beri gerek pandemi gerek yoğun çalışmalar ve programlar nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan kentimize gelemiyordu. Başkanımızla uzun bir ardan sonra Şanlıurfalılarla buluşacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’yı özledi.

Cumhurbaşkanımız Urfa’ya bir miting için gelmiyor, toplu açılışlar için geliyor. Açılışlarımız da miting havasında geçiyor. Cumhurbaşkanımız, yaklaşık 12 milyar liralık yatırımın açılışını yapacak. Şanlıurfalıları 3 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’da Abide Kavşağındaki toplu açılış törenine bekliyoruz”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de, “Misafirperver şehrimizi seven Cumhurbaşkanımız geliyor.  Aslında bu buluşma iki sevgilinin buluşmasıdır. Tüm vatandaşlarımızı büyük buluşmaya bekliyoruz” ifadesini kullandı.

Yorumlar 2 Yorum

 1. 30 Kasım 2022

  ahmet

  Sayın Cumhurbaşkanı gelirken ,havaalanında sis olurda uçağı inemezse. .. Belki sorgulanır sis, yağmur , havaalanı falan… ve de memleketimin hali

  Cevapla
 2. 30 Kasım 2022

  Nureddin KAYA

  Hayırlı Uğurlu Olsun inşallah.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir