Babası İbrahim Tatlıses ile arası bir dargın bir barışık olan Ahmet Tatlıses ve annesi Adalet Sara, Babalar Günü’nde sanatçıya sitem etti. Bugün bir canlı yayına bağlanan Tatlıses, “45 yıldır onlara maaş ödüyorum. Oğlumun adını bile duymak istemiyorum. Ben vurulduğumda Ahmet gidip şirketin kasasını boşalttı. Onlar bana büyü yaptılar” diyerek veryansın etti.

Oğlu ve eski eşinin Babalar Günü paylaşımı sonrası öfkeden deliye dönen İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin prgramına telefonla bağlanarak öfke kustu.

Canlı yayına bağlanan Tatlıses, yaşadıklarıyla ilgili şunları söyledi: “45 sene önce ayrılmışım 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar. Oğluna yedi dükkan verdim, hepsini batırmış neyin helalliği? Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem, Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o… 7 tane dükkan verdim. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.