AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, Şanlıurfa ziyaretinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı…

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, bölge sorumlusu olduğu Şanlıurfa’da bir dizi temaslarda bulunurken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi de makamında ziyaret etti.

Ayşe Sula Köseoğlu’na AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Köseoğlu, Başkan Baydilli’den Karaköprü’de yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi aldı, genel merkezin beklentilerini anlattı.

Resim önizlemesi

Karaköprü’nün genç ve dinamik, Şanlıurfa’nın kalbi olan üç merkez ilçeden gelişmeye en açık ilçe olduğuna dikkat çekerek, uygulanan projelerin büyümeye katkı sağladığını vurgulayan Köseoğlu, “Karaköprü genç, dinamik bir ekiple her geçen gün hizmetlerle gelişiyor. Burada böyle güzel çalışmaların olduğunu, mesaiye saat 07.00’de başlayan, ilçeyi sürekli gezen genç bir başkanın olduğunu görmek bizi çok mutlu etti. İnşallah daha güzel çalışmalara burada imza atılacaktır” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de, ziyaretlerinden dolayı Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu’ya teşekkür etti. Baydilli, ilçenin büyümesine ayak uydurmak adına iyi bir ekiple çalıştıklarını ve her geçen gün daha fazla gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Başkan Baydilli günün hatırasına AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu’na ilçenin simgesi olan Nar biblosu hediye etti.