Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, İlçe Başkanı Sait Ağan, Belediye Başkanı Metin Baydilli ,İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Karaçizmeli, Belediye Meclis Üyeleri Ve 3 Kademe Teşkilat Mensupları İle Beraber Gönül Seferberliği  ‘’ Yüz Yüze 100 Gün Projesi  ‘’  Çalışmaları Kapsamında Esnaf Ve vatandaşlarla Buluştu.

Kırıkçı; Esnaflarla sohbet edip hayırlı işler dilediklerini ve taleplerini dinleyerek not aldıklarını söyleyen Başkan Kırıkçı , gönül seferberliği programı çerçevesinde, Karaköprü ilçesi Akpıyar  Mahallesi  Balıkayağı bulvarı esnafıyla bir araya geldi. Esnafın talep ve önerilerini dinleyen Başkan Kırıkçı “Hiçbir hükümet döneminde verilmeyen destekleri verdik ve esnafımızın yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz, Bizi güler yüz ve teveccüh ile karşılayan Karaköprü esnafımıza ve vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ağan ;şunları kaydetti:

İktidarda Kaldığımız 20.Yıl boyunca her fırsatta partimiz olarak Karaköprülü hemşerilerimiz ve esnafımızı ziyaret ederek onların taleplerini, önerilerini dinlemeye dikkat ettik. Çünkü hepimiz Karaköprü’ de yaşıyoruz ve bu ilçeyi kalkındırmanın yolu birlikte hareket etmekten geçiyor. İl Başkanımız ,Belediye başkanımız ve teşkilatlarımız ile beraber vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelerek, fikir alışverişi yapmaya devam edeceğiz. Karaköprü’müzü hep birlikte çalışarak Güneydoğu’nun parlayan yıldızı haline getireceğiz. Esnafımıza bize gösterdikleri teveccüh ve verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum” 

Belediye Başkanı Baydilli ;Biz her zaman ilçemizi geziyoruz, esnaf ve vatandaşımızın içindeyiz. Bazen yoğunluktan dolayı gerçekten ziyaret edemediğimiz oluyor ancak fırsat buldukça yaptığımız ziyaretler ve istişareleri gerçekten önemsiyoruz, yol gösterici olarak değerlendiriyoruz. Vatandaşımızın, esnafımızın talepleri ve önerileri bizim için önemlidir. İnşallah Karaköprü’yü vatandaşımızla, esnafımızla ve gençlerimizle birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Baydilli esnaf ziyaretinin ardından gelen taleplere göz atarak aciliyeti olanların programa alınmasını ve çalışma başlatılmasını istedi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.