Şanlıurfa’nın her karış toprağı ve her ferdinin kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Akalın, vatandaşların sorunlarını çözme ve Şanlıurfa’nın kalkınması için çalışma sözü verdi.

CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Müslüm Akalın, ülkenin içinde bulunduğu bu sıkıntılar içinde gerçekleştirdikleri seçim çalışmalarında vatandaşları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, onların görüşlerini ve sorunlarını birebir dinleyerek sorunların çözümü için sürekli olarak notlar aldı. Her kesimden birey ve STK temsilcileriyle yaptığı görüşmelerde yoğun bir ilgiyle karşılaşıldı.

“ŞANLIURFA’NIN KALKINMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Akalın, Şanlıurfa halkının kendisine bu kutsal görevi layık görmesi halinde, sorunlara en etkili çözümleri üretmek için çalışacağını belirtti. Ziyaretlerinde, Şanlıurfa’nın her karış toprağı ve her ferdi kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Akalın, Şanlıurfalıların haklarını her platformda savunmayı temel ilke olarak benimsediklerini ifade etti.”Adım atmadık yer, not alınmadık sorun ve sıkılmadık el bırakmayacağız” diyen Akalın, vatandaşların sorunlarını çözme ve Şanlıurfa’nın kalkınması için çalışma sözü verdi.

“GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ HER BİREY BİZE BÜYÜK TEVECCÜH GÖSTERDİ”

CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Akalın,“Her kesimden her gruptan insanımıza dokunmaya çalıştık. Yaşlısı genci,görüştüğümüz her birey bize büyük teveccüh gösterdi. Seçime çok kısa bir süre kaldı, görüşmelerimize, fikir alışverişlerimize devam edeceğiz. Bu süreçte, adım atmadık yer, not alınmadık sorun ve sıkılmadık el bırakmayacağız. Kazandığımız takdirde Şanlıurfa’nın, Şanlıurfalıların yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“ŞANLIURFALININ HAKKINI HER PLATFORMDA SAVUNACAĞIZ”

Seçim çalışmaları sürecinde vatandaşlarla yapılan görüşmelerde yoğun bir ilgiyle karşılaşan Akalınhalkın desteğinin kendileri için olmazsa olmaz olduğunu söyleyen Akalın, Şanlıurfa’nın her karış toprağı ve her ferdi için son derece önemli olduğunu vurgulayarak, onların haklarını her platformda savunmanın kendilerinin temel ilkelerinden biri olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir