Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, 14 Mayıs seçimlerinin Ak Parti’nin zaferiyle sonuçlanacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’ya ayrı bir sevgisi ve ilgisi olduğunu, bu sevginin 14 Mayıs’ta sandıklarda karşılık bulacağına inandıklarını vurgulayan Ağan, şunları kaydetti:

”Türkiye çok zor bir dönemden geçmektedir.  İnşallah el ele vererek deprem yaralarımızı birlikte saracağız, biz çok güçlü bir milletiz.14 Mayıs bir milattır, bu önemli seçimde de Sayın Cumhurbaşkanımızı seçerek hem güçlü devlet güçlü millet olgusunu daha sağlam hale getireceğiz hem de bu kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz.

14 Mayıs seçimleri Türkiye’nin bugünü ve yarınları için büyük önem taşımaktadır.

Gönlü, yüreği ve sevdası Sayın Cumhurbaşkanımızdan yana olan çok kıymetli hemşerilerimizin diğer seçimlerde olduğu gibi gönülden katkılarıyla bu önemli seçim sürecini de hep birlikte el ele vererek başarıyla sonuçlandıracağız. AK Partiye her dönem desteğini eksik etmeyen Karaköprülü Mahallemizin güzel sakinlerinin bu samimi desteği bizleri mutlu etmektedir..

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları değerli hemşerilerimiz yakından görüyor, biliyor ve farkındadır. Böylesine kritik bir süreçte Türkiye’nin bugünlerini ve yarınlarını düşünerek Sayın Cumhurbaşkanımızın etrafında daha fazla kenetlenmeli, onun güçlü liderliğiyle birlikte geleceğe daha umutla ve güvenle bakmalıyız. AK Parti döneminde ülkemize kazandırılan büyük eserleri ve hizmetleri hazmedemeyenler, bu güzellikleri görmek istemeyenler ve ülkemizi itibarsızlaştırmaya çalışanlar var, İnşallah el ele vererek deprem yaralarımızı birlikte saracağız, biz çok güçlü bir milletiz.14 Mayıs bir milattır, bu önemli seçimde de Sayın Cumhurbaşkanımızı seçerek hem güçlü devlet güçlü millet olgusunu daha sağlam hale getireceğiz hem de bu kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir