Merhum Mustafa Tumbul’un oğlu. Merhum Hasan, Hamza, Kasım, Halil, Muhammed Tumbul’un yeğeni. Mehmet Şefik, Abdülhadi, Fethi ve Mustafa Hakkı Tumbul’un kardeşi. Mustafa, Adnan ve Ömer Faruk’un babaları Bakır Tumbul vefat etmiştir. Cenazesi 12/05/2021 Çarşamba günü Harrankapı Aile mezarlığına defnedilecektir.

Başsağlığı iletişim:
0 544 350 04 25 (Mustafa)
0 532 255 12 45 (Adnan)
0 542 323 63 64 (Ömer Faruk)

Mehmet, Ali ve Şeref Çömez’in babaları. Hüseyin, Mustafa, Cem, Baran, Halil ve Cüneyt Çömez ile Hüseyin Kumcu’nun dedesi. Mehmet Kumcu ve Nejat Çömez’in kayınbabası. Mehmet ve Yaşar Akelçi’nin dayısı oğlu. Halil, Ali, Atilla Altay, Cahit ve Alaaddin Akelçi, Bakır, Zeki, Yahya, Mehmet Yiğitbaş, Ali ve İbrahim Uğur’un dayıları. Ferhat Çömez’in amcası Mustafa Hakkı Çömez vefat etmiştir. Cenazesi 10.05.2021 günü Bediüzzaman Aile mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum Ali Yaver Akyüz’ün kızı. Merhum Mustafa Halhallı’nın (Komutan) hanımı. Merhum Kadir Akyüz, Merhum Yaşar Akyüz’ün kız kardeşleri. Ali Yaver Akyüz’ün halası. Hasan Gerger’in teyzesi. Müslüm Yaşar’ın kayın validesi. Haldun Halhallı’nın annesi Yüksel Halhallı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 10.05.2021 Pazartesi günü Yeni Asri mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum Bekir Sıtkı Eren’in oğlu. Osman Nuri Eren’in abisi. Celal Eren’in amcasıoğlu. Dr.Zafer Sak ve Av. Mehmet Eyyüp Kahraman’ın kayınpederi. Hayriye Ebru, Yeşim ve Ferda’nın babası. Bekir Eren’in amcası. Murat İlginoğlu, Hamdi Us, Mustafa Eren ve Selim İdemen’in dayısı Hasan Eren vefat etmiştir. Cenazesi 10 Mayıs 2021 günü Harrankapı mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum Ahmet Aygün’ün oğlu. Merhum Halil Aygün’ün kardeşi. Ahmet ve Halil Aygün’ün babaları. Şoförler Derneğinden Murat Aygün hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Pandemi dolayısıyla taziye yapılmayacaktır. Cenazesi 10 Mayıs 2021 günü defnedilmiştir.

Başsağlığı iletişim:
0 543 476 56 16 Ahmet Aygün/Oğlu)

Merhum Bedir Dolma’nın damadı. Merhum Ramazan Çerçi’nin yeğeni. Merhum Ahmet Çerçi’nin kardeşi. Şükrü, Mehmet ve Mustafa Çerçi’nin babaları. Aziz İşçi ve Hasan Akbulut’un bacanağı. Bekir ve Yusuf Dolma’nın eniştesi. Ömer Yeşiltaş’ın dayısı. Davut Erkent’in kayınbabası Halil Çerçi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 9 Mayıs Pazar günü saat 10:00 da Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum Ömer Avni Ejder’in oğlu. Şıh Müslüm Ejder’in kardeşi. Merhum Hacı Mehmet Doney’in damadı. Ömer Faruk, Mehmet, Abdulkadir, Kerim, ve İbrahim Halil Ejder’in babaları. Ahmet, Fatih ve Fahri Doney ’in enişteleri. Mustafa Büyüknacar ve Mehmet Fatih Soran’ın kayınbabaları Hacı Osman Ejder hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 9 Mayıs 2021 günü defnedilmiştir.